Viltė Gridasova

  • Profesionali Cambridge DELTA anglų kalbos mokytoja (Cambridge Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages).

  • Švietimo srityje  nuo 1993-ųjų.

  • Nuo 2000-ųjų veda mokymus verslo ir meno sričių atstovams.

  • Per daugiau nei 25 metų patirtį kaupė įvairiose ugdymo institucijose –  vaikų lopšelyje, darželiuose, mokyklose, kolegijose ir universitete. Dirbo mokytoja, dėstytoja, mokyklos direktoriaus pavaduotoja, nuotolinių mokymų organizatore, suaugusiųjų bei senjorų mokytoja.

  • Nuo 2015-ųjų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja.

  • Mokomieji dalykai – kalba, dailė.

O dar Viltė – Kalbaspalva.lt įkūrėja, tapytoja, vertėja, rašytoja, moteris ir be galo pozityvus žmogus. 

Kaip pati pamena, už teigiamą požiūrį į pasaulį ji turėtų būti dėkinga savo močiutei Azai – pačiam pozityviausiam kada nors sutiktam žmogui. Tai ji dar mažą mergaitę supažindino su anglų kalba, išmokė pažinti augalus, grožėtis gamta, įskiepijo meilę klasikinei muzikai ir menui. Močiutės dėka šiandien Viltės gyvenime kalba ir spalva tapo viena, nedaloma visuma.

Viltė apie save:

„Pirma, aš tikrai esu aktyvi. Nepamatysit manęs sėdinčios ant sofos ir svarstančios, ką nuveikti. Jei turiu idėją, surasiu būdą, kaip ją įgyvendinti.

Antra, nuolat mokausi. Tikiu, kad mums būtina keistis, o išmokdama naujų dalykų atrandu galimybę pasikeisti. Todėl nebijau imtis naujų mokymų, kurti naują medžiagą ar rinktis visiškai nebandytą būdą.

Trečia, stengiuosi išlikti pozityvi. Tai nereiškia, kad mano gyvenime nebūna juodų dienų. Būna, bet žinau, kaip jas išgyventi. Galiausiai, ar nuolatinis bambėjimas ir nepasitenkinimas kuo nors padeda? Jei tau kažkas nepatinka, nesiskųsk – pakeisk tai.“