Viltė Gridasova

Viltė Gridasova – Kalbaspalva.lt įkūrėja, anglų kalbos mokytoja, tapytoja, vertėja, rašytoja, moteris ir be galo pozityvus žmogus.

Kaip pati pamena, už teigiamą požiūrį į pasaulį ji turėtų būti dėkinga savo močiutei Azai – pačiam pozityviausiam kada nors sutiktam žmogui. Tai ji dar mažą mergaitę supažindino su anglų kalba, išmokė pažinti augalus, grožėtis gamta, įskiepijo meilę klasikinei muzikai ir menui. Močiutės dėka šiandien Viltės gyvenime kalba ir spalva tapo viena, nedaloma visuma.

 

Viltė apie save:

„Pirma, aš tikrai esu aktyvi. Nepamatysit manęs sėdinčios ant sofos ir svarstančios, ką nuveikti. Jei turiu idėją, surasiu būdą, kaip ją įgyvendinti.

Antra, nuolat mokausi. Tikiu, kad mums būtina keistis, o išmokdama naujų dalykų atrandu galimybę pasikeisti. Todėl nebijau imtis naujų mokymų, kurti naują medžiagą ar rinktis visiškai nebandytą būdą.

Trečia, stengiuosi išlikti pozityvi. Tai nereiškia, kad mano gyvenime nebūna juodų dienų. Būna, bet žinau, kaip jas išgyventi. Galiausiai, ar nuolatinis bambėjimas ir nepasitenkinimas kuo nors padeda? Jei tau kažkas nepatinka, nesiskųsk – pakeisk tai.“

 

Trumpas dosjė:

  • Švietimo srityje dirba nuo 1993-ųjų. Per daugiau nei 20 metų patirtį kaupė įvairiose ugdymo institucijose – lopšelyje, darželyje, mokyklose, kolegijose. Dirbo mokytoja, dėstytoja, mokyklos direktoriaus pavaduotoja, nuotolinių mokymų organizatore, suaugusiųjų bei senjorų mokytoja.
  • Mokomieji dalykai – kalba, dailė.

druskininkai

 

Turite klausimą? Susisiekite

FacebookTwitterGoogle+Share