Interaktyvūs mokymai mokytojams

Įvairūs specializuoti mokymai kalbų bei kitų mokomųjų dalykų, taip pat “pradinukų” mokytojams. Aktualios temos –  diferencijavimas, mokymosi stiliai, skaitymo strategijos bei kt. Visi seminarai – tik praktinio pobūdžio, siūlomus metodus mokytojai išbando seminaro metu, ir tuoj pat gali taikyti savo pamokose grįžę į mokyklą.

Mokykloms sudarome individualius pasiūlymus pagal mokytojų kolektyvo pageidavimus. Tai gali būti vienos dienos seminarai, seminarų ciklai arba tęstinis bendravimas nuotoliniu būdu seminarui pasibaigus.

Ugdymo turinys pagal mokymosi stilius

Mokymo proceso diferencijavimas nėra naujovė, tačiau mokytojui tai – sunki užduotis, reikalaujanti nemažai laiko. Tikriausiai, dėl to mokymosi diferencijavimo pavyzdžiai gana fragmentiški, jiems trūksta nuoseklumo, sistemingo taikymo. Programa supažindina mokytojus su diferencijuoto mokymo pagal skirtingus mokymosi stilius principais ir parodo, kad šis procesas turi aiškią ir paprastą logiką.

Aktyvaus skaitymo strategijos

Aktyvaus skaitymo metodika padeda ugdyti savarankiškus ir motyvuotus skaitytojus, kurie sugeba skaityti sąmoningai, koreguoti savo suvokimą, kelti klausimus, konspektuoti, planuoti mokymosi veiklą bei savarankiškai taikyti šiuos gebėjimus visose mokymosi srityse. Programą sudaro seminarų ciklas, kuris supažindina mokytojus su motyvuojančiais aktyvaus skaitymo metodais bei jų taikymo kalbų ir kitų dalykų pamokose galimybėmis ir privalumais. Šios skaitymo strategijos padės mokiniams skirti pagrindinę teksto mintį, skirtingus teksto tipus, kelti klausimus, konspektuoti bei naudotis savo konspektais, plėsti žodyną.

Susidomėjote? Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite: 8 62077937

Vardas

El. paštas

Žinutės tema

Jūsų žinutės tekstas

FacebookTwitterGoogle+Share

0 comments on “Interaktyvūs mokymai mokytojamsAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *